Ми працюємо, чекаємо вас на прогулянку
Головна сторінка | Послуги | Прогулкянки по лісу

Прогулянки лісом

Якщо ви любите коней хочете провести з цими розумними конями годину або більше свого часу,телефонуйте нам.

Чому у нас краще ніж у інших?

Ми не будемо вас турбувати їздою по колу в манежі або в леваді (загоні для коней), а ви зможете з першого разу сісти в сідло керуючи конем" самі , поїхати в ліс у супроводі досвідченого інструктора.

Ми запрошуємо вас у захоплюючий світ кінних прогулянок! Ви відчуєте всю красу спілкування з цими розумними, чуйними і добрими тваринами. Верхова їзда стане для вас прекрасним відпочинком, справжнім джерелом задоволення і здоров'я. Катання на конях і поні однаково сподобаються дорослим і дітям. Дорослі можуть їхати спокійно в ліс, а вашу дитину прокотить інструктор на поні чи коні. (мінімум прогулянка для дітей займе 30 хв), а решту часу поки ви кататиметеся, дівчатка покажуть вашій дитині поні та коней і погодують їх з рук у нашій стайні.

У нас широкі дороги при їзді якими ви зможете триматися за руки з коханою дівчиною, або їхати з друзями як три мушкетери. Всю дорогу вас супроводжуватиме особиста охорона, невід'ємна частина нашої стайні маленька собачка Джесіка. За час прогулянки ви побачите красивий, мальовничий ліс, посадки з маленькими соснами, березовий гай та багато красивих місць. Під час ранкових прогулянок наші відвідувачі бачать дорогами зайців, лисиць та гарних козуль.

Вибираючи тривалу поїздку ви можете зустріти навіть диких кабанчиків.Ми знаходимося в  лісопарковій зоні, але людей там зустрінеш з рідко, тому це відмінне місце для відпочинку від міської суєти. Свіже повітря, коні, поні, відпочинок на своє задоволення

Прогулянки лісом

Лісові прогулянки купання на конях заняття дітей з ДЦП Ліс-зимовий ліс Ліс-зимовий ліс Карета Попелюшка Це 14 лютого! Прогулянка 14 лютого Дітки теж можуть на великих їздити ми поїхали галопом лісом Наш ліс восени поні теж гуляють Навесні у нас у Лісі Прогулянка на рябій Хакалі та вороній Барселоні Наші Фризькі коні Прогулянка Фризою і пегою Хакале Наша Барселона Прогулянки в колі сім'ї Катання на Катання на чорних богатирях Катання на сімейне катання Сімя в лісі сімейна прогулянка


Наша адреса: Україна м.Київ, вул. Вишгородська 85В
Телефони: (044) 360 -38-38
+380976822415;   +380677693641
Карта проїзду